Hotele przy lotniskach

W przypadku wylotów z lotnisk niemieckich warto wyjechać z Polski dzień wcześniej i skorzystać z atrakcyjnej oferty Park, Sleep & Fly w jednym z poniższych hoteli. Hotele położone są bezpośrednio przy lotniskach, posiadają własne, strzeżone parkingi i oferują korzystne ceny dla podróżnych. Dla Państwa wygody, hotele w cenie noclegu oferują również bezpłatny transfer na lotnisko oraz odbiór z lotniska po Państwa powrocie.

Doradzamy naszym klientom skorzystanie z opcji noclegu, gdyż uważamy, że warto spokojnie zaplanować sobie podróż i uniknąć niepotrzebnego stresu związanego z nocnym lub wczesno-porannym dojazdem na lotnisko „na ostatnią chwilę”. Rezerwacji pokoi na konkretny termin można dokonać samodzielnie z poniższych stron lub poprosić o pomoc w tej kwestii naszych pracowników.

Berlin Schoenefeld

Hotel Albergo 

Sprawdzony przez wielu naszych klientów hotel, położony zaledwie 0,5 km od lotniska. W cenie noclegu zawarty jest postój samochodu do 14 dni na hotelowym parkingu oraz transfer hotel-lotnisko-hotel. Cena za pokój 2-osobowy ok. 84 Euro. 

Berlin Tegel

Hotel Mercure Airport Berlin Tegel

Sprawdzony przez wielu naszych klientów hotel, położony zaledwie 0,5 km od lotniska. W cenie noclegu zawarty jest postój samochodu do 14 dni na hotelowym parkingu oraz transfer hotel-lotnisko-hotel. Cena za pokój 2-osobowy ok. 94 Euro. 

Leipzig Halle

Hotel Achat Messee Leipzig

Hotel położony ok. 7 km od lotniska. W cenie noclegu zawarty jest postój samochodu do 14 dni na hotelowym parkingu oraz transfer hotel-lotnisko-hotel. Cena za pokój 2-osobowy ok. 80 Euro.

Frankfurt/Main

Sheraton Frankfurt Hotel & Towers Conference Center 

Hotel położony bezpośrednio na lotnisku (zadaszone przejście do terminali odlotów). W cenie noclegu parking do 7 dni. Cena za pokój 2-osobowy ok. 170 Euro.

Holiday Inn Frankfurt Airport North

Hotel położony 8,5 km od lotniska. W cenie noclegu parking do 21 dni. Cena za pokój 2-osobowy ok. 102 Euro.

Monachium

Arabella Sheraton Airport Hotel Munchen

Hotel położony 4 km od lotniska. W cenie noclegu parking do 15 dni. Cena za pokój 2-osobowy ok. 115 Euro.

Munchen Airport Marriott Hotel

Hotel położony 8 km od lotniska. W cenie noclegu parking do 14 dni. Cena za pokój 2-osobowy ok. 110 Euro.

Dusseldorf

ArabellaSheraton Airport Hotel Dusseldorf

Hotel położony bezpośrednio na lotnisku. Istnieje możliwość zaparkowania samochodu na parkingu za dodatkową opłatą. Cena za pokój 2-osobowy ok. 105 Euro.